top of page

OFERTA PREMIUM

Poniższa oferta dotyczy kompleksowej opieki nad psem

Z różnych powodów problem lub potrzeba związana z psem przerasta możliwości czasowe i cierpliwość opiekuna lub bariery zdrowotne. Dlatego wychodzę z pomocą zaopiekowania się Państwa psem w dużo większym zakresie niż oferują to inni trenerzy i behawioryści. Pomoc ta dotyczy wypracowania problematycznego zachowania psa oraz nauki posłuszeństwa w indywidualnych zajęciach. Określony będzie indywidualny plan zajęć, w którym dużą częścią zajmę się sam, bez potrzeby uczestnictwa opiekuna psa. Stosuję terapie i szkolenia metodami pozytywnego wzmacniania i z zachowaniem jak najlepszego samopoczucia waszego pieska. 

Szkolenie Posłuszeństwa 

Pseudo znawcy gotowi są wykrzyczeć teorię, że jeśli psa będzie szkoliła obca osoba, pies będzie słuchał wyłącznie jej. Proszę sobie jednak odpowiedzieć, czy spotykając przypadkowego psa i rzucając komendę Siad, pies wyuczony tej komendy nie usiądzie? Jeśli wołamy obcego psa i ten podbiega, czy nie oznacza to, że ktoś go nauczył tej komendy? Prawda jest taka, że psa może nauczyć ktokolwiek i pies mając dobre skojarzenia i zaufanie do osoby wydającej polecenie, wykona je. Oczywiście jeśli wypracowanie zachowania psa będzie tego wymagało oraz mając na uwadze dobro psa i zbudowanie więzi opiekuna z psem, wspólne zajęcia również będą w programie.

Terapia Kompleksowa

Standardowe spotkania z behawiorystą odbywają się raz na tydzień, raz na dwa, a nawet raz na miesiąc. Są to spotkania kontrolne na których opiekun uczy się jak pracować z psem. Terapia Kompleksowa to głównie praca psa z samym behawiorystą i trenerem, co nie absorbuje tak czasu opiekuna i nie naraża na popełnianie błędów.  Ćwiczenia odbywają się w miejscu występowania problemu. Plan terapii jest szczegółowo omawiany i dostosowany do warunków dostępności psa. Pies nie jest zabierany do innego miejsca zamieszkania. 

KOSZTY

Usługa wyceniana jest na podstawie oczekiwań klienta, trudności terapii/szkolenia oraz kosztów dojazdu i szczególnych zaleceń. Pierwsze spotkanie liczone jest  tak jak konsultacja behawioralna plus dojazd w przypadku dalszych miejscowości. Po konsultacji ustalany jest wstępny plan zajęć i wycena w zakresie pakietu miesięcznego. Podstawą jest 150 zł za 1,5 godziny indywidualnej pracy trener-pies.

bottom of page