top of page

OFERTA PREMIUM

Poniższa oferta dotyczy kompleksowej opieki nad psem

Z różnych powodów problem lub potrzeba związana z psem przerasta możliwości czasowe i cierpliwość opiekuna lub bariery zdrowotne. Dlatego wychodzę z pomocą zaopiekowania się Państwa psem w dużo większym zakresie niż oferują to inni trenerzy i behawioryści. Pomoc ta dotyczy wypracowania problematycznego zachowania psa oraz nauki posłuszeństwa w indywidualnych zajęciach. Określony będzie indywidualny plan zajęć, w którym dużą częścią zajmę się sam, bez potrzeby uczestnictwa opiekuna psa. Stosuję terapie i szkolenia metodami pozytywnego wzmacniania i z zachowaniem jak najlepszego samopoczucia waszego pieska. 

dog-3301255_960_720.jpg

Szkolenie Posłuszeństwa 

Pseudo znawcy gotowi są wykrzyczeć teorię, że jeśli psa będzie szkoliła obca osoba, pies będzie słuchał wyłącznie jej. Proszę sobie jednak odpowiedzieć, czy spotykając przypadkowego psa i rzucając komendę Siad, pies wyuczony tej komendy nie usiądzie? Jeśli wołamy obcego psa i ten podbiega, czy nie oznacza to, że ktoś go nauczył tej komendy? Prawda jest taka, że psa może nauczyć ktokolwiek i pies mając dobre skojarzenia i zaufanie do osoby wydającej polecenie, wykona je. Oczywiście jeśli wypracowanie zachowania psa będzie tego wymagało oraz mając na uwadze dobro psa i zbudowanie więzi opiekuna z psem, wspólne zajęcia również będą w programie.

terapia psa.jpg

Terapia Kompleksowa

Standardowe spotkania z behawiorystą odbywają się raz na tydzień, raz na dwa, a nawet raz na miesiąc. Są to spotkania kontrolne na których opiekun uczy się jak pracować z psem. Terapia Kompleksowa to głównie praca psa z samym behawiorystą i trenerem, co nie absorbuje tak czasu opiekuna i nie naraża na popełnianie błędów.  Ćwiczenia odbywają się w miejscu występowania problemu. Plan terapii jest szczegółowo omawiany i dostosowany do warunków dostępności psa. Pies nie jest zabierany do innego miejsca zamieszkania. 

KOSZTY

Usługa wyceniana jest na podstawie oczekiwań klienta, trudności terapii/szkolenia oraz kosztów dojazdu i szczególnych zaleceń. Pierwsze spotkanie liczone jest  tak jak konsultacja behawioralna 150 zł dla Szczecina plus dojazd w przypadku dalszych miejscowości. Po konsultacji ustalany jest wstępny plan zajęć i wycena w zakresie pakietu miesięcznego. Podstawą jest 120 zł za 1,5 godziny indywidualnej pracy trener-pies.

terapia psa.jpg
bottom of page